Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

PŘEBOR POLICEJNÍCH ŠKOL V KROSU SE STŘELBOU

Ve dnech 23.4.–25.4.2018 se konal v Kryštofových Hamrech Přebor policejních škol v krosu se střelbou. Soutěže se zúčastnilo celkem 28 žáků z policejních škol v Praze a Holešově.  Závody proběhly za příznivých klimatických podmínek v biatlonovém areálu Eduard na Božím Daru. Naše škola byla vzorně reprezentována ve všech kategoriích.

Mezi chlapci zvítězil Vojtěch Kolaska (SPŠ Holešovov), 2. místo  Petr Soukup (1. B), 3. místo Adam Štibraný (SPŠ Holešov). V kategorii dívek zvítězila Denisa Trnková (1. A), 2. místo Alice Rýdlová (SPŠ Holešov), 3. místo Aneta Máčalová (SPŠ Holešov).

Jako poslední soutěž se běžela kategorie štafet. I tam naši žáci uspěli. 1. místo Aneta Máčalová, Adam Štibraný, Robin Jaroš (SPŠ Holešov), 2. místo Beáta Hamplová, Daniel Bečica, Jan Chmelař (SPŠ Holešov), 3. místo Michaela Pecoldová, Tomáš Meszáros, Petr Soukup (SPŠ Praha).

 

Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další spolupráci.

Nadcházející události

Žádné události

Kalendář

říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Aktuality

V úterý 16. 10. 2018 pod taktovkou OVVP proběhl 2. ročník školní soutěže v logické hře piškvorky. Ti nejlepší ze tříd se po rozlosování vzájemně utkali v nelítostných duelech.  Zákeřně umístěných křížků [...]
Ve Sportovním areálu ČAFC v Praze 10 Záběhlicích se konal turnaj středních škol ve velkém fotbalu v sestavách 10+1. Žáci  měli možnost zahrát si na velkém hřišti a reprezentovat naši školu. I přes nepřízeň [...]
Žáci střední školy se v pátek 5. října 2018 zúčastnili Středoškolského atletického poháru. Letošní 37. ročník pro ně byl premiérou a i přesto získali krásné umístění. Družstvo dívek získalo 3. místo a odnesly si [...]
Oddělení všeobecně vzdělávacích předmětů uspořádalo ve dnech 2. až 4. října 2018 jazykově-poznávací zájezd do Berlína pro žáky II. a III. ročníku SPŠ. Cílem byla komunikace v německém jazyce v reálném [...]
V úterý 25. září 2018 uspořádalo oddělení všeobecně vzdělávacích předmětů akci k 18. ročníku Evropského dne jazyků, který je oslavou bohaté jazykové rozmanitosti v Evropě a propagací učení se cizím [...]
3. září - 14. září 2018 se ve výcvikovém a vzdělávacím středisku naší školy v Kryštofových Hamrech konal adaptační kurz pro první ročníky SPŠ. Každá třída se během třídenního pobytu měla možnost seznámit se [...]

Search

Menu

© 2018 VPŠ a SPŠ MV v Praze