Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

Mistrovství kraje v PIŠQWORKÁCH

Sychravé pondělní ráno 26. 11. 2018 přivítalo šestnáct týmů nejlepších piškvorkářů Prahy na Gymnáziu Nad Štolou. Do tvrdé konkurence patnácti prestižních gymnázií se jako jediná odborná škola vklínila naše VPŠ a SPŠ MV a v této logické hře předvedla skvělý výkon. Ze základní skupiny jsme mimo jiné vyřadili naše přemožitele z oblastního kola a postoupili do play off.  V dalších soubojích křížků a koleček se již více dařilo jiným, ale celkové  5. –  8. místo ukázalo, že i v téhle oblasti je s námi třeba do budoucna počítat. Školu reprezentoval mistrovský tým ve složení Barbora Srbová (3.A) – kapitánka, Adam Kamba (2.C), Marek Širůček (2.C), Lenka Černá (1.B) a Alexandr Kotík (1.C). Za skvělou reprezentaci školy zaslouží pochvalu a poděkování.