Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

Slavnostní vyhodnocení roku 2018

Každý rok se ve Vzdělávacím centru koná slavnostní zakončení roku. Tentokrát se předvánoční setkání konalo ve čtvrtek 13.12.2018. Sešli se zde učitelé a zaměstnanci školy, kteří si vyslechli bilanci ředitele školy a zrekapitulovali si uplynulý rok 2018. Tentokrát se celý ceremoniál nesl i v duchu rozloučení s dosavadním ředitelem plk. PhDr. Ing. Jiřím Zlámalem, Ph.D., MBA. Kromě pana ředitele, hovořil i jeho zástupce pro jazykové a další vzdělávání pan PhDr. Jaroslav Šaroch, Ph.D. Kromě slovního poděkování, došlo i na poděkování věcné. Pan ředitel udělil několik pamětních medailí školy nejen některým učitelům a zaměstnancům školy, ale také těm, kteří se školou dlouhodobě spolupracují. Oceněným gratulujeme.