Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

Soutěž nejrychlejší písař roku 2018

Dne 18. 12. 2018 proběhla na ISŠTE Sokolov soutěž s názvem Nejrychlejší písař roku 2018, mezi žáky ISŠTE Sokolov a žáky Střední policejní školy. V 1. kategorii, tj. kategorii prvních ročníků se stal absolutním vítězem žák 1.D střední policejní školy Jakub Vrbický díky výkonu 275 čistých úhozů za minutu. Vítězi gratulujeme.

 

 

 

 

 

 

Aktuality

Každoročně se k nám na školu hlásí velmi mnoho uchazečů. Letos se přijímací řízení konalo v pátek 12. 4. a v pondělí 15. 4. 2019. Přihlásilo se přes 500 žáků. U vstupní brány je vítali naši tělocvikáři, kteří je [...]
Dne 4. - 5. 4. 2019 proběhlo Mistrovství České republiky středních škol v silovém víceboji. V konkurenci 15 vítězných škol z jednotlivých krajů reprezentovalo Prahu Gymnázium Arabská a naše škola ve složení – [...]
Třída 1. D (celkem 25 žáků) v rámci doplnění předmětu „právo“ navštívila exkurzí dne 9. dubna 2019 Odbor cizinecké policie Krajského ředitelství Policie ČR v Sokolově. Přítomné žáky seznámil v úvodu [...]
Pro třídu 1. D (26 žáků, pobočka Sokolov) byla na den 4. dubna 2019 připravena ve spolupráci se společností IFPI ČR (Česká národní skupina Mezinárodní federace hudebního průmyslu) v rámci výuky předmětů „Právo“ a [...]
Přesně takový den čekal první dubnový čtvrtek na žáky prvního a druhého ročníku v Drážďanech. Děvčata si vyzkoušela práci s mikrofonem a zpestřila cestu autobusem vyprávěním o Drážďanech a jejich památkách, [...]
Dne 2. 4. 2019 se ve VPŠ a SPŠ MV v Holešově ve spolupráci se SKPŠ Praha, z.s. konal přebor škol s bezpečnostně právní činností v judu. Naši školu reprezentovali tři žáci. David Kliment ze 2. A se umístil na [...]

Search

Menu

© 2018 VPŠ a SPŠ MV v Praze