Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze

Slavnostní vyřazení absolventů 9. běhu Vyšší policejní školy

Dne 8. června 2018 proběhlo v sále vzdělávacího centra slavnostní vyřazení absolventů 9. běhu Vyšší policejní školy. Slavnostní akce se zúčastnili náměstek ředitele Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy plk. Ing. Miroslav Horák a zástupce ředitele pro vzdělávání a výchovu VPŠ a SPŠ MV v Praze plk. Mgr. Tomáš Kubeš, kteří všem úspěšným studentům předali vysvědčení a diplomy.

Dále byli přítomni zástupce vedoucího oddělení zabezpečení výuky VPŠ a SPŠ MV v Holešově pplk. Mgr. Lumír HENDRYCH, PhD., a další významní hosté z řad vyučujících VPŠ a SPŠ MV v Praze.

Slavnostní proslov jménem školy měl plk. Mgr. Tomáš Kubeš, za studenty promluvil prap. Václav Langr.

Společenskou akci moderoval pplk. Mgr. Radek Marcín.