30. června 2022 – poslední den školního roku 2021/2022. Žáci se společně s učiteli sešli ve velkém sále vzdělávacího centra, kde proběhlo slavnostní zakončení školního roku. Akci organizovala a moderovala kpt. Mgr. Aneta Markušová, která předala slovo statutárnímu zástupci ředitele školy plk. Mgr. Radku Marcínovi. V neposlední řadě pár slov k žákům pronesli i čestní hosté pplk. Mgr. Ivona Fadrhonsová z personálního odboru Policejního prezidia ČR a Mgr. Tomáš Najman, vedoucí kanceláře děkana Policejní akademie ČR. Vyhlášena byla i učitelka roku Mgr. Kateřina Manová a žák roku Denis Ševčík. Mgr. Táně Pavlové byla udělena plaketa za profesionální, osobní a mimořádně lidský přístup při práci třídního učitele. O kulturní obohacení proběhlé akce se postarali žáci naší školy. Viděli jsme velmi vtipnou a povedenou interpretaci Labutího jezera a žák ze 3. C Matouš Janus nám zahrál na kytaru známou písničku z filmu Zrodila se hvězda. Všem žákům a učitelům přejeme krásné léto a těšíme se v září v novém školním roce.

VEŠKERÉ FOTOGRAFIE Z PROBĚHLÉ AKCE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE

zakonceni sk roku 30 6 2022 web