Ve dnech 23.4.–25.4.2018 se konal v Kryštofových Hamrech Přebor policejních škol v krosu se střelbou. Soutěže se zúčastnilo celkem 28 žáků z policejních škol v Praze a Holešově.  Závody proběhly za příznivých klimatických podmínek v biatlonovém areálu Eduard na Božím Daru. Naše škola byla vzorně reprezentována ve všech kategoriích.

Mezi chlapci zvítězil Vojtěch Kolaska (SPŠ Holešovov), 2. místo  Petr Soukup (1. B), 3. místo Adam Štibraný (SPŠ Holešov). V kategorii dívek zvítězila Denisa Trnková (1. A), 2. místo Alice Rýdlová (SPŠ Holešov), 3. místo Aneta Máčalová (SPŠ Holešov).

Jako poslední soutěž se běžela kategorie štafet. I tam naši žáci uspěli. 1. místo Aneta Máčalová, Adam Štibraný, Robin Jaroš (SPŠ Holešov), 2. místo Beáta Hamplová, Daniel Bečica, Jan Chmelař (SPŠ Holešov), 3. místo Michaela Pecoldová, Tomáš Meszáros, Petr Soukup (SPŠ Praha).

 

Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na další spolupráci.

{mp4}Kr_Hamry{/mp4}