Dne 11. 2. se sportovkyně naší střední školy zúčastnily florbalového turnaje, který se konal ve víceúčelovém sportovišti Kotlářka v pražských Dejvicích. Reprezentovaly nás Tereza Kočová a Nikola Dočekalová (3. A), Lenka Bočková (3. B), Veronika Delflerová, Michaela Bindlová a Natálie Kubálková (2. C), Kateřina Aulická (2. B), Veronika Zemanová a Tereza Chrstková (1. C), Barbora Kratochvílová (1. B), Nicola Králová a Adéla Geizerová (1. A). Dívky se umístily na krásném 2. místě. Během pěti zápasů skórovaly neuvěřitelných 15 gólů. Brankářka pustila v průběhu všech zápasů pouze dva. Jeden gól 20 vteřin před koncem v utkání s OA Holešovice je bohužel dělil od celkového vítězství. Děkujeme za krásnou reprezentaci školy a těšíme se na další sportovní utkání.


{phocagallery view=category|categoryid=57|limitstart=6|limitcount=16}