Po roce se na naší škole dne 28. února 2019 v soutěžním klání utkali příznivci rychlého a přesného psaní na klávesnici v již druhém ročníku školního kola Psaní na počítači. Soutěž byla určena pro žáky 1. a 2. ročníků naší školy, kteří se snaží co nejpřesněji a nejrychleji opsat během deseti minut neznámý text.

Letošního ročníku se zúčastnilo 11 soutěžících. Ačkoli není dovednost psaní všemi deseti stěžejní dovedností našich studentů, jako např. u žáků obchodních akademií, dosáhli soutěžící pěkných výsledků.

Výsledky byly velmi vyrovnané - na prvním místě se umístil student Dominik Hopjan s výkonem 165 úhozů za minutu ze třídy 1. C, na druhém místě se umístila studentka Adéla Geierová ze třídy 1. A a na třetím místě se umístila studentka Eliška Koudelková ze třídy 2. B. Vítězům i všem ostatním soutěžícím blahopřejeme.

 

{phocagallery view=category|categoryid=67|imageid=612}