Těsně před Velikonocemi jsme se s redakcí školního časopisu Ozvěny z Hrdlořez vydali na redakční poradu do našeho výcvikového a vzdělávacího střediska v Kryštofových Hamrech. Strávili jsme tam krásné středeční odpoledne, šli na procházku k německým hranicím, seznámili se s redaktory sokolovské pobočky a v neposlední řadě jsme si užili tradičně skvělého jídla těch nejlepších kuchařek Krušných hor. Po večeři jsme se sešli na krátkou novinářskou přednášku a slovo měly i naše milé korektorky. K redaktorům promluvil i zakladatel časopisu a bývalý šéfredaktor plk. Mgr. Radek Marcín, nynější zástupce ředitele pro vzdělávání a výchovu. Poté byl čas na odpočinek i zábavu. Během večera jsme utužovali kolektiv povídáním a hraním deskových her.

Druhý den ráno jsme se hned po snídani vrhli na práci. Čekala nás důležitá porada ohledně nadcházející akce Žák roku, probrali jsme témata pro příští číslo a rozdělili si úkoly. Po obědě jsme jeli zpátky do Prahy. Myslím, že můžu za celou redakci říct, že jsme si tuto akci velmi užili, děkujeme naší šéfredaktorce pplk. Mgr. Ing. Hance Baštové za skvělý nápad a organizaci.

Adéla Valentová (zástupkyně šéfredaktorky)


{phocagallery view=switchimage|basicimageid=683|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=685|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=686|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=684|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}