Dne 25. 4. 2019 se naši žáci zúčastnili „Policejního víceboje“, který se konal ve VPŠ a  SPŠ MV v Holešově. Školu reprezentovali smíšené družstvo „A“ ve složení Kateřina Zahradníčková, Markéta Hošková, Aleš Ludický a Vasyl Kulyk, družstvo „B“ ve složení Michaela Pecoldová, Aneta Havlíčková, Ondřej Bosák a Robin Adamec a družstvo „C“ ve složení Michaela Bindlová, Natálie Kubálková, Tomáš Mitlohner a Nazar Skotnyk.

Za krásného počasí se naši sportovci bili jako lvi. Z devíti družstev celkově skončilo družstvo „B“ na krásném pátém místě.

V jednotlivých disciplínách jsme byli ale také úspěšní. Z 18 jednotlivců – žen se umístila ve střelbě na 1. místě Markéta Hošková ze 3.C, na 3.místě Aneta Havlíčková z 1.B a na 7. místě Natálie Kubálková z 2.C. Ve šplhu se na 3. místě umístila Natálie Kubálková, na 4 .místě byla Aneta Havlíčková a na 5. místě skončila Michaela Bindlová z 2.C. Běh na 60m nejlépe obsadila Natálie Kubálková – 2.místo. V běhu na 1 km se nejlépe umístila 5. místem Aneta Havlíčková, dále 6. místem Michaela Pecoldová ze třídy 2.A, 7. místem Michaela Bindlová a 8. místem Kateřina Zahradníčková ze 3.C.

Z 18 jednotlivců - mužů se nejlépe umístil 5.místem ve střelbě Tomáš Mitlohner z 1.B a na 8. místě skončil Nazar Skotnyk z 1.B. Ve šplhu obsadil 5. místo Vasyl Kulyk ze třídy 3.C a na 7. místo dosáhl Ondřej Bosák z 1.B. V běhu na 60 m obsadil 3. místo Vasyl Kulyk a 5. místo Aleš Ludický ze 3.C. V běhu na 1 km obsadil krásné 2. místo Robin Adamec z 1.B a 8. místo Vasyl Kulyk.

Všem žákům děkuji za skvělou reprezentaci školy.

 

Vedoucí výpravy pplk. Mgr. Kristina Bosáková


{phocagallery view=switchimage|basicimageid=696|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=697|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=698|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=699|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=700|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=701|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}