Opět nám děrovaný míček nadělil několik hořkých chvilek. Tentokrát se turnaje ve florbalu konaném 12. 2. 2020 na Stadionu mládeže v Praze účastnily dívky.

Naši školu reprezentovala tato děvčata - Nikola Dočekalová (4. A), Lenka Bočková (4. B), Natálie Kubálková (3. C), Michaela Bindlová (3. C), Nicola Králová (2. A), Barbora Kratochvílová (2. B), Lucie Tourková (1. C), Tereza Tejkalová (1. C), Blanka Červenková (1. C) a Julie Bušková (1. A).

První utkání díky přesvědčivému a pohybově aktivnímu výkonu vyhrály 2:0. Do druhého utkání nastupovaly zdravě nabuzené a odhodlané zničit soupeřky. To se jim však nepovedlo, protože ve vyrovnaném boji rozhodla naše drobná chyba, kterou zkušené soupeřky potrestaly, a těsné vedení 1:0 udržely až do konce.

Do semifinálového souboje nám byl přidělen vítězný tým z druhé skupiny, který svoji suverenitu potvrdil i v našem utkání, ani naše zkušená brankářka nebyla schopna zabránit šesti obdrženým brankám. Holky nechaly na palubovce duši, snažily se, seč mohly, ale soupeřky byly lepší a utkání skončilo 6:0.

Brány do finále a možného postupu do dalších republikových kol jsou pro naši školu stále zavřeny.  Přes toto všechno patří velký dík celému týmu a hlavně dívkám ze čtvrtého ročníku, které se se středoškolskou florbalovou kariérou na tomto turnaji rozloučily.

SKPŠ Praha děkujeme za spolupráci.

kpt. Mgr. Lucián Baltaretu