V úterý 19. 11. 2019 se konal v Praze na Stadionu mládeže turnaj chlapců ve florbale.

Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Bártů, Günther, Horníček (3. A), Dymák, Krec (4. A), Hůlka (1. A), Hrstka, Smola, Topol (2. A), Januška, Brož (3. C), Nachtmann (3. B), Michalský (4. B).

Chlapci odehráli celkem tři utkání. V prvním zápase jim záhadně dlouho trvalo, než se sehráli, rozkoukali a dali do pohybu. Soupeř na tom nebyl o mnoho lépe, ale přesto naši chlapci prohráli těsně 1:2.

Do druhého utkání nastoupili naši reprezentanti školy o mnoho lépe a nasázeli HŠ Vršovická šest gólů. Po výhře 6:0 si tak vybojovali semifinálové utkání.

Třetí zápas se jim však vůbec nepovedl. Po neproměněných šancích si svojí nedisciplinovaností nechali dát téměř tři totožné góly ze soupeřovy rozehrávky a po porážce 0:3 byl konec šancí účasti ve finále a postupu do dalších kol.

Přesto si kluci zaslouží pochvalu a poděkování.

Přípravu našich žáků a sportovní vybavení zajišťuje SKPŠ Praha.

kpt. Mgr. Lucián Baltaretu