O tom, že logika a taktika nejsou jen prázdnými pojmy, se 13. 11. 2019 přesvědčil tým SPŠ MV na oblastním kole v logické hře piškvorky. Patnáct týmů nejlepších piškvorkářů středních škol se sjelo na SŠ dopravní, aby úderem deváté zkřížily tužky a rozsévaly zkázu v podobě záludně umístěných křížků a koleček. Náš tým se postupně probojoval až do semifinále, kde narazil na favorita soutěže v podobě týmu z gymnázia Litoměřická. Ovšem náš Adam Kamba dokázal s tváří pokerového hráče ve vypjaté atmosféře rozhodnout o postupu do finále. Konečná výhra už byla zaslouženým bonusem celého napínavého turnaje. Školu výborně reprezentoval a 1. místo z oblastního kola si odnesl tým ve složení: kapitán Tadeáš Mrázik (4. A), Adam Kamba (3. C), Tomáš Mitlӧhner (2. B), Dominik Sedláček (2. C), Vojtěch Holub (1. C) a jako náhradník Erik Císař (1. B).

Mgr. Kateřina Manová