V týdnu od 21. - 25. 10. se uskutečnil školní zájezd do Anglie. 

Cesta tam uběhla rychle, náš průvodce nás během cesty zásoboval informacemi o naší konečné destinaci. V noci na úterý jsme dorazili do přístavu Calais, kde jsme se s autobusem nalodili na trajekt. 

Po připlutí nás čekala procházka po Oxfordu. Prošli jsme si známou univerzitu a večer jsme se přesunuli do londýnské čtvrti Croydon, na meetingpoint. Zde na nás netrpělivě čekali naše hostitelské rodiny. 

Dalšího dne jsme navštívili Stonehenge a odpoledne Blenheim Palace, místo vlády Churchillů.

Poslední den jsme sice zmokli v samém srdci Londýna, ale i přes tuto drobnou komplikaci jsme z Anglie odjížděli s dobrou náladou a s neopakovatelnými zážitky. Byli jsme vděčni naší paní učitelce Mileně Mojzešové za to, jak se o nás celý týden starala a že uskutečnila tento povedený výlet. Měl pouze jednu jedinou chybu - tu, že skončil.