Úderem 9. hodiny odstartovala ve čtvrtek 26. září v prostorách naší hostitelské ISŠTE Sokolov akce "Kam po základní škole?". Tento den otevřených dveří přilákal do naší sokolovské pobočky zájemce o studium - žáky a žákyně 8. a 9. tříd. Role průvodců se ujali žáci našich 1. a 2. ročníků, kteří poskytovali cenné rady a informace k přijímacímu řízení i k průběhu studia. Co uchazeče nejvíce zaujalo? Náročnost přijímacích zkoušek a studia, fyzická příprava, budoucí pracovní uplatnění. A rozhodně prezentace Policie ČR.
Udělali byste rychlých 5 kliků s pětikilovou vestou? Jak správně nosí zbraň profesionálové? Co je náplní kroužku sebeobrany nebo střelecké přípravy? A mnoho dalších otázek padalo v průběhu celého dne.
Zájemcům jsme doporučili školní internetové stránky, kde se mohou dozvědět další důležité informace.

Těšíme se na všechny ve školním roce 2020/2021.