Poslední školní den letos připadl na pátek 25. června 2021. Žáci se společně s učiteli sešli ve velkém sále vzdělávacího centra, kde proběhlo slavnostní zakončení školního roku. Akcí nás provedla moderátorka kpt. Mgr. Aneta Markušová, která předala slovo zástupci ředitele pro vzdělávání a výchovu plk. Mgr. Radku Marcínovi, a v neposlední řadě pár slov k žákům pronesla i vedoucí personálního odboru Policejního prezidia České republiky plk. Mgr. Simona Hrubá. Nechybělo ani ocenění těch nejlepších žáků z každé třídy. Byly pro ně připraveny dárkové tašky s drobnými upomínkovými předměty a vouchery v hodnotě 200 korun, které byly zajištěny ve spolupráci se spolkem rodičů. Oficiálně byl vyhlášen i učitel roku, kterým se stal kpt. Mgr. Josef Dobsa. Oceněným upřímně gratulujeme, všem žákům a učitelům přejeme krásné léto a těšíme se v září v novém školním roce.

Veškeré fotografie z akce najdete po kliknutí zde

zakoceni roku 2020 2021 web

 

Text a fotografie: Adéla Valentová