V Mostě se konal dne 10. 11. 2021 Turnaj bezpečáků o pohár ředitele školy v kickboxu (lightcontact). Na turnaj se vypravila šestičlenná družina našich fighterů, která byla motivována úspěchy z předešlého ročníku.

Adam Šulák ze 3. B a Jakub Vlasta z 1. B bohužel skončili na turnaji již v po prvním zápase. Oba doplatili na vlažnější vstup do zápasu (pro oba shodně debut v takovéto soutěži) a v prvním kole nechali své soupeře dominovat. Druhé kolo bylo od obou borců mnohem lepší, ale rozhodčí poslali do dalších bojů jejich soupeře.

Sourozenci Václav Urbánek a Anežka Urbánková z 2. C si odvezli z Mostu pohár za první místo a Anežka ještě diplom za druhé místo. Václav na mosteckém tatami demoloval jednoho soupeře za druhým zejména svou rychlostí a intenzitou, kdy protivníky zběsile zasypával tvrdými kopy a údery (několikrát byl napomínán rozhodčími za tvrdost a celý realizační tým měl plno práce jej klidnit). Anežka předvedla neskutečnou odvahu. Nejdříve se pustila do soupeřky o 13 kg těžší, které nedala šanci, a jasně ji převálcovala. Druhá soupeřka o téměř 30 kg těžší měla s Anežkou co dělat, ale nakonec ji porazila.

Jiří Nedbálek ze 3. C si po statečném výkonu, kdy spoustu ran obdržel, ale i rozdal, odvezl z Mostu diplom za třetí místo. Jeho spolužák Václav Koudelka získal pohár za první místo v kategorii do 65 kg. Václav předvedl profesorský výkon, kdy na tatami téměř tančil a rozdával přesné údery a kopy, tím soupeře ničil nejen fyzicky, ale i psychicky.

Všem moc děkuji.

Respekt!

kpt. Mgr. Lucián Baltaretu

 

kickbox 02

Kompletní fotogalerii včetně videí najdete zde.