10. května vyrazila 1. A do centra Stověžaté. Cílem projektu Praha anglicky bylo prohloubení historických znalostí formou prezentace vlastních znalostí v angličtině. Úkol to nebyl jednoduchý hned z několika důvodů. Většina žáků doposud nebyla postavena před zadání, které obsahuje kombinaci vyhledávání historických informací, jejich zpracování do pětiminutové prezentace, prezentování na veřejnosti (převážně s hlukem ulice za zády) – a to vše v angličtině, kdy často bylo třeba vyhledávat i odborné termíny. Všem žákům patří dík za zodpovědný přístup a poctivě odvedenou práci, jejíž výsledek bude brzy možno zhlédnout na skupině 1. A v Teams, kde budou příspěvky zpracovány v pdf, resp. PowerPoint.


T. Horák a L. Růžičková

Praha aj web 5Praha aj web 2

Praha aj web 1Praha aj web 8

Praha aj web 3Praha aj web 4Praha aj web 21

Praha aj web 10Praha aj web 12

Praha aj web 13Praha aj web 27

Praha aj web 16Praha aj web 18

Praha aj web 26Praha aj web 22