Dne 10. 11. 2022 proběhl „TURNAJ BEZPEČÁKŮ“ v judu, který pořádala SŠT Most. Tohoto turnaje se zúčastnila i naše škola, kterou reprezentovali tito žáci: Dolejšková Tereza 3. A., Klím Lukáš 3. B., Tůmová Karin 2. B. a Bednář Adam 2. B. Po lítých bojích v nemalé konkurenci středních škol s bezpečnostně právním zaměřením vybojovala Tereza Dolejšková 1. místo ve váhové kategorii do 57 kg. Lukáš Klím, který se ve své váhové kategorii do 81 kg potkal s úřadujícím juniorským mistrem České republiky v judu, získal krásné 2. místo. Karin Tůmová, která mimo jiné absolvovala ve své váhové kategorii do 63 kg vůbec nejdelší vítězný zápas turnaje (trvající téměř 8 minut), vybojovala celkové 2. místo, a ani s judem začínající Adam Bednář nezůstal pozadu a získal 3. místo ve váhové kategorii do 81 kg. Nemalý podíl na výsledku mají nejenom učitelé SPP, ale také kmenové oddíly Judo Elite Praha, Sokol Vršovice a TJ Kralupy nad Vltavou.

Jmenovaným žákům děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.

Výběrem pověřený a mistrem sportu em. pplk. et kpt. Mgr. Vladimírem Novákem proškolený kpt. Mgr. Jan Bělohlávek 😊

Sportu zdar a judu zvláště!!!

Kompletní fotogalerii z probělé akce si můžete prohlédnout po kliknutí zde

judo web 01