Odbor středního policejního vzdělávání Sokolov spolupracuje s Policií ČR na základě uzavřené Dohody s Krajským ředitelstvím PČR Karlovy Vary. Pro letošní školní rok tato dohoda předpokládá uskutečnit společné akce. Jednou s těchto akcí byla 14. 3. 2019 přednáška – workshop na téma „Historie a současnost PČR v Karlovarském kraji“. Tato akce se konala v rámci výuky. Příslušník služby kriminální police a vyšetřování s praxí tiskového mluvčího uskutečnil na toto téma přednášku a odpovídal na dotazy žáků. Součástí přednášky byla zpracovaná prezentace a videoprojekce na dané téma. Akce, kterou za Krajské ředitelství policie ČR připravila Petra Vosátková, DiS., byla žáky hodnocena jako přínosná a zajímavá.


{phocagallery view=switchimage|basicimageid=621|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}