Dne 5. února vyslala naše škola družstvo dívek ve složení Nikola Zrelicová, (2. B), Natálie Kubálková (2. C) a Petra Mazochová (2. A), Juliana Šindelářová (3. B) a družstvo chlapců ve složení Michal Horák (2. A), Matěj Beránek (2. C), Vasyl Kulyk (3. C) a Martin Dymák (3. A) na soutěž ve šplhu. Dívky šplhaly na tyči (4,5 m) a chlapci na laně ze sedu a bez přírazu (pro neznalé- tj. bez nohou).

První začala závodit děvčata. Lezla se celkem 4 kola. První kolo jsme pojali hlavně jako zajišťovací a stanovení základního času. Dívky obsadily krásné druhé místo a chlapci páté místo.


{phocagallery view=switchimage|basicimageid=633|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=636|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}

{phocagallery view=switchimage|basicimageid=637|switchheight=480|switchwidth=640|switchfixedsize=0}