Dne 19. března 2019 proběhlo krajské kolo v silovém víceboji dívek (šplh, hod medicinbalem, trojskok, sed-leh 1 min.) i chlapců (bench-press, vznosy, shyby, trojskok). Naši školu reprezentovali Natálie Kubálková (2. C), Nikola Zrelicová (2. B), Petra Mazochová (2. A), Juliana Šindelářová (3. B), Matěj Beránek (2. C), Tadeáš Daníček (3. A), Martin Budínský (1. A) a Michal Kalbáč (1.C).

Děvčata začínala svou nejsilnější disciplínou - hod medicinbalem, ve kterou vkládaly velké naděje, ale bohužel se nepovedla podle jejich představ. Šplh je naše silná disciplína, tam děvčata opět zabodovala a na závěr je čekal sed-leh. Celkově děvčatům jejich snažení vyneslo krásné třetí místo.

V nabité soutěži chlapců nebyla velká očekávání. Chlapci se letos jeli hlavně seznámit s prostředím, okoukat fígle, taktiky a techniky cvičení. Po velkém boji a nadlidských výkonech v trojskoku si chlapci nakonec zcela nečekaně, ale zaslouženě, vybojovali také třetí místo.

Oběma družstvům moc gratulujeme a těšíme se na příští rok a slíbené zlepšení výsledků.