Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov pořádala v návaznosti na školní kolo soutěže v psaní na klávesnici dne 26. 3. 2019 krajské kolo, kterého se zúčastnilo 7 středních škol Karlovarského kraje. V kategorii prvních ročníků se žák třídy 1. D střední policejní školy Jakub Vrbický umístil na čtvrtém místě s výkonem 1801 čistých úhozů za 10 minut, což současně předpokládá čtrnácté místo v celkových výsledcích. Celkem se této soutěže zúčastnilo 35 žáků prvních až čtvrtých ročníků středních škol Karlovarského kraje. Jakub Vrbický, který místní kolo ve své kategorii v prosinci 2018 vyhrál, se v této krajské soutěži umístil tímto výborným výkonem, přestože tento předmět není pro něj stěžejním. Je to z jeho strany mimořádný a inspirativní výkon. K dosaženému umístění mu blahopřejeme.