Dne 4. - 5. 4. 2019 proběhlo Mistrovství České republiky středních škol v silovém víceboji. V konkurenci 15 vítězných škol z jednotlivých krajů reprezentovalo Prahu Gymnázium Arabská a naše škola ve složení – Juliana Šindelářová – 3. B, Nikola Zrelicová - 2. B, Natka Kubálková - 2. C, Péťa Mazochová - 2. A.

Děvčata z druhého ročníku podala svůj standardní výkon, čímž zdárně sekundovala Julianě a společnými silami se dívky umístily na krásném, leč smolném čtvrtém místě.

Hvězdou celého dvoudenního klání se stala naše Juliana Šindelářová, která mezi 60 nejlepšími děvčaty nenašla přemožitelku a stala se tak naší první Mistryní republiky v jednotlivcích s neuvěřitelným bodovým náskokem 30 bodů. Kromě celkového prvenství vyhrála i jednotlivé disciplíny - hod plným míčem výkonem 12,27m, čímž překonala druhou nejlepší o 1,4m.  Dále vyhrála trojskok snožmo z místa výkonem 7,80 m. A ještě se umístila na třetím místě ve šplhu výkonem 3,3 s. Ve všech třech disciplínách si vytvořila osobní rekord.

Děvčatům moc gratulujeme a těšíme se na další úspěchy.