Mistrovství Evropy karate

Mistrovství Evropy karate JKA hostila Kadaň, síly změřili reprezentanti 19 zemí. Konkrétně z Anglie, Arménie, Bosny a Hercegoviny, České republiky, Dánska, Irska, Izraele, Litvy, Maďarska, Malty, Německa, Nizozemska, Norska, Polska, Rumunska, Ruska, Skotska, Slovinska a Srbska. Naši školu reprezentovali hned dva sportovci, a to Ondřej Bosák z 1. B a Kristýna Tesařová z 2. B. Ondřej Bosák se stal v 16 letech po urputných bojích mistrem Evropy v kumite a Kristýnka mistryní Evropy v kata. Oba dosáhli zatím nejvyššího sportovního úspěchu v dorostenecké a juniorské kategorii. Děkujeme a přejeme další úspěchy.

 

Přebor Prahy v atletice

Dne 26. 5. 2019 se účastnil Robin Adamec ze třídy 1. B Přeboru Prahy v atletice - hod oštěpem. Jeho výkon byl 47,44 m. Skvělým hodem vybojoval krásné 3. místo.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů

 

pplk. Mgr. Kristina Bosáková