V září to budou čtyři roky, kdy se znovuotevřel na střední policejní škole obor Bezpečnostně právní činnost. Naši první čtvrťáci momentálně prožívají velmi náročné období. Kvůli přísným opatřením vlády ohledně šíření nového koronaviru absolvují během velmi krátkého období všechny části maturitní zkoušky. Minulý týden, ve čtvrtek 28. května, proběhly praktické maturity. Tento týden mají žáci za sebou didaktické testy a od 15. do 18. června je čekají maturity ústní.

Na následujících fotografiích se můžete podívat, jak se naši maturanti poprali s praktickou zkouškou. Po losování žáci prokazovali své dovednosti z tělesné přípravy, bezpečnostní činnosti, dopravní činnosti nebo střelecké přípravy. Jsem velmi ráda, že mohu všem zúčastněným pogratulovat k úspěšnému složení praktické části, a držím palce na závěrečné ústní zkoušky.