Žáci 1. ročníku slavnostně zahájili své studium na střední policejní škole v úterý 1. září 2020. Tentokrát se akce neobešla bez preventivních opatření. Po dezinfikování rukou a nasazení roušky vstoupili žáci, jejich rodiče, učitelé a další zaměstnanci školy do hlavního sálu vzdělávacího centra. Celou akci moderovala mjr. Mgr. Ivana Ježková, která dala slovo nejen řediteli školy plk. Ing. Zdeňku Jedličkovi, ale také čestným hostům. Pozvání přijali ředitel odboru bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání PhDr. Petr Novák, Ph.D., vedoucí personálního odboru Policejního prezidia ČR plk. Mgr. Simona Hrubá, vedoucí odboru Školního policejního střediska hl. města Prahy mjr. Mgr. Petr Hudeček a vedoucí Správy sbírek Muzea Policie ČR Mgr. Radek Galaš. Následovalo složení slibu žáků střední policejní školy a na závěr byla vyhlášena žákyně roku 2019/2020 Ester Beranová z 2. B.

Fotogalerii z celé akce si můžete prohlédnout po kliknutí zde.