Krásný slunečný den (pondělí 14. června 2021) byl posledním dnem, kdy za brány areálu v Hrdlořezech zavítali žáci maturitního ročníku 2020/2021. Vedle rodičů a prarodičů přišli absolventy podpořit i jejich sourozenci a přátelé. Celou akci organizoval a moderoval kpt. Mgr. Josef Dobsa. Slavnostní akce se zúčastnili ředitel školy plk. Ing. Zdeněk Jedlička, zástupce ředitele pro vzdělávání a výchovu plk. Mgr. Radek Marcín a zástupce ředitele pro jazykové vzdělávání PhDr. Jaroslav Šaroch, Ph.D. Čestnými hosty byli ředitel Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy plk. JUDr. David Fulka a náměstek ředitele krajského ředitelství Ústeckého kraje pro službu kriminální policie a vyšetřování plk. Mgr. Zbyněk Dvořák. Pod pódium velkého sálu vzdělávacího centra žáci nastoupili na vybranou hudbu, ředitel školy a třídní učitelé jim předali odznak absolventa školy a maturitní vysvědčení, nechybělo ani šerpování. Bylo to velmi příjemné a nostalgické dopoledne. Žáci se rozloučili s učiteli i s další etapou svého života. Do té další jim přejeme jen to nejlepší.

Veškeré fotografie z akce najdete po kliknutí zde

vyrazeni maturantu 2021 web04

vyrazeni maturantu 2021 web 03

vyrazeni maturantu 2021 web05

vyrazeni maturantu 2021 web05

vyrazeni maturantu 2021 web09

vyrazeni maturantu 2021 web08

 

vyrazeni maturantu 2021 web 01 vyrazeni maturantu 2021 web10

Text a fotografie: Adéla Valentová