Pátečním dopolednem (4. června 2021) skončilo studium dalšího ročníku našich dospělých studujících. Vzhledem k epidemiologické situaci se oproti loňským létům této události neúčastnili rodinní příslušníci. Slavnostní vyřazení absolventů tedy neproběhlo ve velkém sále vzdělávacího centra, ale v komornějším prostředí přednáškového sálu. Moderování a organizaci měl na starosti metodik VPŠ pplk. Mgr. Miroslav Malušek, Ph.D., vřelá slova k absolventům pronesl i zástupce ředitele pro vzdělávání a výchovu plk. Mgr. Radek Marcín. V neposlední řadě za studující promluvila Mgr. Marcela Kilarská, DiS., která svým projevem poděkovala, pobavila i dojala veškeré zúčastněné. Všem absolventům přejeme hodně štěstí, a to v životě osobním i profesním.

 

Kompletní fotogalerie z předávání diplomů absolventům k nahlédnutí zde

 

Absolutoria web02

Absolutoria web04

Absolutoria web03

Text a fotografie: Adéla Valentová