Žáci pracoviště Sokolov se ve dnech 21. - 22. 6. 2022 zúčastnili sportovní akce „Školympiáda“ pod záštitou města Sokolov. Oba soutěžní dny byly napěchované disciplínami ať už fyzicky či vědomostně náročnými (např. beach volejbal, atletika, plavání, vědomostní kvíz, dobrodružný závod apod.).
Postupový klíč k nejvyšším příčkám byl pro naše žáky jasný, zvítězit na plné čáře v duchu fair-play a nechat ostatní účastníky za sebou. Už samotná podpora sportovců při plavecké štafetě 4x 50 metrů nebo při závěrečném sprintu štafety na 4x 400 metrů byla neopakovatelná a fandění ostatních žáků bylo znát. Z obou soutěžních dnů si naši žáci odnesli krásné celkové druhé místo mezi středními školami a věřím, že i plno zážitků.
Samozřejmě naše škola nabídla účast jak na poli sportovním, tak i organizátorském a uspořádala jednu z pochvalovaných disciplín, a to laserovou střelnici. Všichni sportovci si tak zastříleli na terč o velikosti patnáct centimetrů ze vzdálenosti pět, deset a patnáct metrů, kdy měli zasáhnout terč pěti ranami z levé ruky, z pravé ruky a obouruč s maximálním bodovým ohodnocením. Klid, přesnost a cit na spoušti byly hlavními pilíři celkového výsledku a naši žáci opět excelovali.
Tímto chci ještě jednou všem poděkovat za předvedené sportovní výsledky, podporu ostatních a vzornou organizaci laserové střelnice.


kpt. Mgr. Jan Kolář

skolympiada 03skolympiada 05

skolympiada 10skolympiada 09

skolympiada 07skolympiada 08

skolympiada 06skolympiada 02

skolympiada 01skolympiada 04