Dne 23. 1. 2020 se družstvo vybraných žákyň OSPV Sokolov, VPŠ a SPŠ MV v Praze zúčastnilo krajského kola projektu KB FLORBAL CHALLENGE pořádaného asociací Český florbal. V této soutěži určené pro žáky a žákyně středních škol se naše děvčata utkala s nejlepšími školními týmy, které v kategorii dívek do krajského finále postoupily. Naše družstvo postupně zvítězilo nad všemi svými soupeři a svůj výkon potvrdilo přesvědčivými výsledky skóre v jednotlivých zápasech (9 : 1, 8 : 3, 2 : 0). Své soupeřky naše dívky převyšovaly fyzickou kondicí a týmovým výkonem plným bojovnosti.

Vítězstvím krajského finále KB FLORBAL CHALLENGE si děvčata zajistila postup do národního finálového turnaje, který se bude konat na přelomu měsíců března a dubna v Praze.

Všem žákyním družstva patří poděkování za vzornou reprezentaci naší školy!

kpt. Mgr. Radek Bláha