V Sokolově se zahajovalo o den později, ve středu 2. září. V Městském domě kultury se sešli žáci, rodiče, učitelé i vzácní hosté. Pozvání přijala mimo jiné i starostka města Sokolov Renata Oulehlová, ředitel Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje plk. Mgr. Petr Macháček, 1. náměstek MV pro řízení sekce vnitřní bezpečnosti a policejního vzdělávání JUDr. Ing. Jiří Nováček, vedoucí územního odboru Sokolov KŘP Karlovy Vary plk. Mgr. Karel Stodola a hejtman Karlovarského kraje Mgr. Petr Kubis. Hosté společně s ředitelem plk. Ing. Zdeňkem Jedličkou pronesli k žákům a jejich zákonným zástupcům pár slov a poté následovalo již tradiční složení žákovského slibu. Na konec slavnostního ceremoniálu vyhlásila moderátorka akce plk. Mgr. Martina Neubauerová žákyni roku 2019/2020. Za sokolovskou pobočku se jí stala Bronislava Míšanková z 2. E.

Fotogalerii z celé akce si můžete prohlédnout po kliknutí zde.