• VPŠ A SPŠ MV V PRAZE | Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9 – Hrdlořezy

Slavnostní vyřazení maturantů v Praze

Rodiče, prarodiče, sourozenci i přátelé přišli 31. května v dopoledních hodinách podpořit čerstvé absolventy naší školy. Na slavnostní akci předávání maturitních vysvědčení a odznaků školy přijali pozvání čestní hosté PhDr. Jan Paďourek (vrchní ředitel sekce vnitřní bezpečnosti a policejního vzdělávání Ministerstva vnitra), genmjr. Ing. Tomáš Lerch (první náměstek policejního prezidenta), plk. PhDr. Josef Ševčík (náměstek ředitele pro ekonomiku Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy) a plk. JUDr. Milan Štěpánek (ředitel vzdělávacího zařízení Praha Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy).


Absolventům přejeme mnoho štěstí v dalším studiu, osobním i profesním životě a těšíme se na opětovná setkání, třeba i v řadách policie ČR.

 

VEŠKERÉ FOTOGRAFIE Z PROBĚHLÉ AKCE NAJDETE KE STAŽENÍ ZDE

vyrazeni mat nahled web

 

VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA MV V PRAZE

Pod Táborem 102/5
Praha 9 – Hrdlořezy

Loc: 50°5′24″N, 14°30′44″E

PODPORUJÍ NÁS

Logo skps prahalogo skp verze 1

ODBOR STŘEDNÍHO POLICEJNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ SOKOLOV

Komenského 759
356 01 Sokolov

Loc: 50°17.83429'N, 12°63.90087'E

VÝCVIKOVÉ A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO KRYŠTOFOVY HAMRY

Kryštofovy Hamry č.p. 15
okres Chomutov

Loc: 50°30′11″N, 13°08′08″E

INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY

SLEDUJTE NÁS NA