• VPŠ A SPŠ MV V PRAZE | Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9 – Hrdlořezy

Složení slibu žáků 1. ročníku

Slavnostní slib je nedílnou součástí při zahájení studia a představuje způsob, kterým žáci veřejně deklarují své závazky spjaté s působením na Střední policejní škole MV v Praze. Právě tento slib před zraky svých blízkých složili žáci 1. ročníku 4. září 2023 ve vzdělávacím centru školy. Akci organizoval a profesionálně moderoval plk. Mgr. Josef Dobsa. Po boku paní ředitelky plk. Mgr. Ivany Ježkové, MBA, ke studiu žáky motivovali svou přítomností a projevy i čestní hosté: Policejní prezident Policie ČR genpor. Mgr. Martin Vondrášek, vrchní ředitel sekce vnitřní bezpečnosti a policejního vzdělávání Ministerstva vnitra ČR PhDr. Jan Paďourek, ředitel kanceláře prvního náměstka ministra vnitra pro řízení sekce vnitřní bezpečnosti a policejního vzdělávání Mgr. Pavel Vařeka, ředitel odboru bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání Ing. Bc. Luděk Michálek, Ph.D., a z Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy Policie ČR ředitel vzdělávacího zařízení plk. JUDr. Milan Štěpánek a náměstek ředitele pro ekonomiku plk. PhDr. Josef Ševčík.
Milé zdravice nám natočili jak vybraní policejní ambasadoři, tak absolventi naší školy. O hudební doprovod se již tradičně postarala Hudba Hradní stráže a Policie ČR. Nejen prvákům, ale všem žákům přejeme úspěšný start do školního roku 2023/2024.

Veškeré fotografie si můžete stáhnout v online fotogalerii školy zde

slib 2023 web 02

VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA MV V PRAZE

Pod Táborem 102/5
Praha 9 – Hrdlořezy

Loc: 50°5′24″N, 14°30′44″E

PODPORUJÍ NÁS

Logo skps prahalogo skp verze 1

ODBOR STŘEDNÍHO POLICEJNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ SOKOLOV

Komenského 759
356 01 Sokolov

Loc: 50°17.83429'N, 12°63.90087'E

VÝCVIKOVÉ A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO KRYŠTOFOVY HAMRY

Kryštofovy Hamry č.p. 15
okres Chomutov

Loc: 50°30′11″N, 13°08′08″E

INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY

SLEDUJTE NÁS NA