• VPŠ A SPŠ MV V PRAZE | Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9 – Hrdlořezy

Slavnostní slib žáka 1. ročníku Sokolov

Složení slavnostního slibu žáka 1. ročníku tvoří nedílnou součást začátku každého školního roku na naší škole. Sokolovští žáci 1. ročníku složili svůj slib dne 5. září 2023 v Městském domu kultury Sokolov a zavázali se tak k zodpovědnému přístupu a řádnému plnění povinností při svém studiu. Nové žáky přišla podpořit ředitelka školy plk. Mgr. Ivana Ježková, MBA společně se zástupcem ředitele školy pro střední policejní vzdělávání Sokolov plk. Ing. Martinem Čechem a dorazili také vzácní hosté: poslankyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Mgr. Jana Mračková Vildumetzová, ředitel Odboru bezpečnostního výzkumu a policejního vzdělávání MV ČR Ing. Bc. Luděk Michálek, Ph.D., ředitel Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje plk. Mgr. Michal Šavrňa, ředitel Územního odboru Sokolov Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje plk. Mgr. Karel Stodola, zástupce ředitele Územního odboru Sokolov Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje plk. Mgr. Martin Götzl, vedoucí Odboru školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Karlovarského kraje Mgr. Jan Dvořák a místostarosta města Sokolov Bc. Jan Picka. V závěru slavnostní akce zahrála žákyně 4. ročníku Anna Arnoldová na violoncello krásnou skladbu z filmu Pán prstenů.

Všem hostům a divákům děkujeme za účast a našim žákům přejeme úspěšný školní rok 2023/2024.

 

Square 3x31

VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA MV V PRAZE

Pod Táborem 102/5
Praha 9 – Hrdlořezy

Loc: 50°5′24″N, 14°30′44″E

PODPORUJÍ NÁS

Logo skps prahalogo skp verze 1

ODBOR STŘEDNÍHO POLICEJNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ SOKOLOV

Komenského 759
356 01 Sokolov

Loc: 50°17.83429'N, 12°63.90087'E

VÝCVIKOVÉ A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO KRYŠTOFOVY HAMRY

Kryštofovy Hamry č.p. 15
okres Chomutov

Loc: 50°30′11″N, 13°08′08″E

INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY

SLEDUJTE NÁS NA