PŘIHLÁŠENÍ NA VZDĚLÁVACÍ AKTIVITU

Vzdělávací aktivity jsou registrovány v systému EKIS II, přihlašování probíhá standardním postupem. Pro více informací lze kontaktovat metodika pro vzdělávání, Michala Jankovského, DiS. (tel.: 974 845 295, e-mail: ). V případě jeho nedosažitelnosti lze využít kontakt na vedoucí ODV.

Přihlášení účastníci musí s uvedeným metodikem minimálně 2 týdny před konáním vzdělávací aktivity řešit následující 2 náležitosti:

  1. potřebu bezplatného UBYTOVÁNÍ: pokoj je nutné z organizačních důvodů opustit do 8:00 v poslední den konání kurzu, zavazadla lze vzít sebou do učebny či uložit do místnosti k tomu vyhrazené po domluvě se správcem budovy či metodikem, klíč od pokoje je třeba vrátit správci budovy,
  2. VJEZD SLUŽEBNÍM VOZEM: uveďte RZ, vzhledem k nízkému počtu parkovacích míst nemusí být žádostem na poslední chvíli vyhověno.

V případě sdělení zájmu o výše uvedené (ubytování, vjezd do areálu) prostřednictvím e-mailové komunikace vyčkejte na potvrzovací e-mail.

 

ODHLÁŠENÍ ZE VZDĚLÁVACÍ AKTIVITY

Odhlášení ze vzdělávací aktivity je možné jen z naléhavých důvodů a může je učinit pouze vedoucí pracovník s personální pravomocí (písemně na ODV, případně i zprostředkující orgán).

O rozhodnutí vedoucího pracovníka je účastník povinen předem informovat metodika pro vzdělávání, Michala Jankovského, DiS. (tel.: 974 845 295, e-mail: ), aby mohl být zařazen náhradník. V případě nedosažitelnosti metodika lze využít kontakt na vedoucí ODV.

 

OBČERSTVENÍ

Stravování v areálu školy zajišťuje Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra. Potřebné informace pro objednávání obědů naleznete na webových stránkách https://www.zsmv.cz/gastro/stravovani-hrdlorezy/

Vedle případně objednané stravy lze přímo v areálu školy využít služeb kantýny či automaty na kávu a další nápoje i pochutiny.

Účastníci vzdělávacích aktivit mohou využít i kuchyňku ODV (k dispozici: hrnky, sklenky, talíře, rychlovarná konvice, lednička a mikrovlnná trouba v kuchyňce ODV na U2, č. místnosti 312).

Ve vzdálenosti 200 metrů od areálu školy je supermarket Lidl.

 

MÍSTO KONÁNÍ

Všechny prezenční vzdělávací aktivity se konají v prostorách Vyšší policejní školy a Střední policejní školy MV v Praze; v budově U2, případně ve Vzdělávacím centru školy.

Oddělení dalšího vzdělávání se nachází ve třetím nadzemním podlaží budovy U2. 

Adresa školy: Pod Táborem 102/5, Praha 9

Spojení MHD do školy: zastávka BUS – Pod Táborem

metro A – stanice Skalka – linky 177, 195

metro B – stanice Palmovka – linka 109

metro B – stanice Vysočanská – linky 177, 182, 183, 195

Hlavní nádraží – tramvají č. 9 na zastávku Spojovací, pak autobusem linky 109, 177, 182, 183, 195

Nádraží Praha-Libeň – autobusem linky  177, 182, 183, 195

Konkrétní časy odjezdů a příjezdů naleznete na: http://spojeni.dpp.cz/

Trasa do školy od autobusu (https://mapy.cz/s/34T4N)