• VPŠ A SPŠ MV V PRAZE | Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9 – Hrdlořezy

Anglický jazyk

intenzivní kombinované kurzy anglického Jazyka

Nabízíme Vám intenzivní jazykové kurzy, ve kterých si během 300 hodin osvojíte anglický jazyk na jedné z úrovní podle Společného evropského referenčního rámce (A2, B1, B2, C1).

Studiem u nás se připravíte na složení jazykové zkoušky Ministerstva vnitra příslušné úrovně, kterou můžete absolvovat v závěru kurzu. Získáte tak osvědčení o tom, že ovládáte cizí jazyk na dané úrovni. Zkoušky Ministerstva vnitra platné v celé veřejné správě a jsou zařazeny na Seznam standardizovaných jazykových zkoušek MŠMT.

Intenzivní kombinované kurzy trvají pět měsíců a jsou rozdělené tak, abyste po dvou týdnech intenzivního studia u nás, které probíhá pět dnů v týdnu a šest hodin denně, mohli na dva týdny v měsíci zpět do práce.

Pokud jste začátečník či falešný začátečník, můžete absolvovat kurz připravující na úroveň a zkoušku A2. Pro mírně pokročilé je připraven kurz B1, pro středně pokročilé kurz B2 a pro pokročilé kurz C1. Pokud si nejste jistí svojí jazykovou úrovní, nabízíme přijímací zkoušky, díky nimž zjistíme, který kurz je pro Vás vhodný. Jsme také připraveni nabídnout Vám kurz šitý na míru!

Jste-li pracovně zcela vytíženi, nebo Vás nadřízený nemůže na dva týdny v měsíci postrádat, máme i v tomto případě řešení. Přihlaste se do takzvaného blended-learningového (smíšeného) kurzu. Díky našim online studijním oporám a tutorům připraveným Vás vést, je možné zkrátit kontaktní výuku u nás ve škole na jeden týden v měsíci. Místo deseti tedy strávíte ve škole v učebně pět týdnů za celý půlroční kurz. Zbytek výuky probíhá online dle Vašich časových možností a v pohodlí domova, za podpory našich vyučujících a za využití e-learningového portálu Moodle. V tuto chvíli nabízíme blended-learningové jazykové kurzy úrovně A2 a B1.

zdokonalovací kurzy ANGLICKého jazyka

Máme pro Vás připravenu také celou řadu krátkodobých kurzů, které Vám pomohou si osvěžit Vaše řečové dovednosti. Jsou to kurzy jednotýdenní nebo dvoutýdenní, které navazují na Vaši osvojenou jazykovou úroveň a pomáhají Vám se v ní zdokonalit. Zdokonalovací kurzy nabízíme na úrovních A2, B1, B2, C1.

Patříte mezi úplné začátečníky? Přihlaste se do dvoutýdenního kurzu Úvod do jazyka, který předchází kurzu A2!

aktuální nabídka

Zde naleznete aktuální nabídku vypisovaných jazykových kurzů v tomto školním roce.

Přijďte se naučit anglicky

Oslovte svého personalistu a požádejte o účast v jazykovém kurzu ještě dnes.

kontakt

Jakékoliv Vaše dotazy týkající se jazykových kurzů zodpovíme zde.

 

AJ_04   AJ_01   AJ_03   AJ_02

 

 

VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA MV V PRAZE

Pod Táborem 102/5
Praha 9 – Hrdlořezy

Loc: 50°5′24″N, 14°30′44″E

PODPORUJÍ NÁS

Logo skps prahalogo skp verze 1

ODBOR STŘEDNÍHO POLICEJNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ SOKOLOV

Komenského 759
356 01 Sokolov

Loc: 50°17.83429'N, 12°63.90087'E

VÝCVIKOVÉ A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO KRYŠTOFOVY HAMRY

Kryštofovy Hamry č.p. 15
okres Chomutov

Loc: 50°30′11″N, 13°08′08″E

INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY

SLEDUJTE NÁS NA