Kontakty    Dokumenty ke stažení    Zájmová činnost a volný čas

 

Budova internátu je umístěna v areálu školy přímo proti školské budově, cca 5 minut od zastávky MHD „Pod Táborem“.

budova DM.jpg

Ubytovací část chlapců a dívek s celkovou kapacitou 174 lůžek je oddělena a tvořena jednotlivými ubytovacími buňkami se dvěma pokoji, spojenými průchozí chodbičkou se sociálním zařízením (toaleta, sprchový kout, dvě umyvadla se zrcadly). Vybavení každého z pokojů představují 3 postele a stejný počet stolků, lampiček, knihovniček a poliček. Na vstupní chodbě každého z pokojů jsou umístěny 3 vestavěné skříně s nástavcem.

Pokoj DM 3.jpg Pokoj DM 2.jpg

              

V každém patře internátu jsou pro potřeby ubytovaných žáků k dispozici 3 kuchyňky, vybavené kuchyňskou linkou s dřezem a sadou kuchyňského nádobí, lednicí, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí.

kuchynka1 kuchynka2

        

V každém patře internátu mohou ubytovaní žáci pro potřeby samostudia, kulturního vyžití i dalších formálních a neformálních aktivit využívat klubovnu, která je vybavená televizí. Některé další klubovny, určené pro volnočasové aktivity, jsou vybaveny dataprojektorem, elektrickým plátnem, reproduktory, minikulečníkem, stolním fotbalem, stolem pro stolní tenis a dalšími předměty vhodnými pro zájmovou činnost.

spol.mist klubovna