Funkce:  učitel/-ka anglického jazyka CJDV

Poměr:   pracovní

Detail:   

Jedná se o učitele/učitelku anglického jazyka v kurzech dalšího profesního vzdělávání a v dalších typech studia poskytovaných Vyšší policejní školou a Střední policejní školou MV v Praze. Přímá pedagogická činnost může být doplněna tvorbou článků, testových úloh či výukových materiálů.

Požadujeme:

Uchazeč/ka o místo učitele/učitelky anglického jazyka musí mít absolvováno studium učitelství angličtiny v magisterském studijním programu. Podmínku minimální délky pedagogické praxe nestanovujeme. Uchazeč/uchazečka musí dále mít kompetenci všeobecné informační gramotnosti, tedy dovednost pracovat na počítači a v internetovém prostředí. Výhodou je znalost práce s interaktivní tabulí.

Nabízíme: 12. platová třída, 40 dní dovolené, 12 dnů samostudia, zázemí rezortní policejní školy

Kontakt:  tel: 974 845 525 nebo 776 664 806 – PhDr. Jan Daněk (vedoucí oddělení anglického jazyka), e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.