• VPŠ A SPŠ MV V PRAZE | Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9 – Hrdlořezy

Zákulisí kriminalistiky: Setkání s legendou Josefem Lottesem

Duben přinesl do školního podcastu "Odposlechy" již pátý díl, který představil velkou osobnost kriminalistického světa. Tentokrát se k nám do knihovny dostal kriminalista s bohatou kariérou, který vedl pražské oddělení vražd po dobu delší než 15 let. Se svými 44 lety zkušeností strávenými v řešení tisíců případů byl a stále je skutečnou legendou.
V průběhu rozhovoru jsme se dozvěděli fascinující příběhy z jeho dlouholeté praxe, jako například okamžiky, kdy se bál o svůj život. Podělil se s námi i o své dojmy z práce v útvaru Tempus, specializovaném na neobjasněné případy z minulosti. Zajímalo nás, zda by se v případě možnosti vrátit časem opět rozhodl pro stejnou profesní dráhu.
Pátý díl našeho podcastu je nabitý zajímavými historkami, úvahami a poznatky ze světa kriminalistiky. Jestliže vás zajímá, co všechno nám Josef Lottes prozradil, nezapomeňte naslouchat našemu podcastu.

 

 

Facebook Post ODPOSLECHY

 Další fotografie z nahrávání podcastu najdete po kliknutí zde.

VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA MV V PRAZE

Pod Táborem 102/5
Praha 9 – Hrdlořezy

Loc: 50°5′24″N, 14°30′44″E

PODPORUJÍ NÁS

Logo skps prahalogo skp verze 1

SEKCE STŘEDNÍHO POLICEJNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ SOKOLOV

Komenského 759
356 01 Sokolov

Loc: 50°17.83429'N, 12°63.90087'E

VÝCVIKOVÉ A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO KRYŠTOFOVY HAMRY

Kryštofovy Hamry č.p. 15
okres Chomutov

Loc: 50°30′11″N, 13°08′08″E

INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY