• VPŠ A SPŠ MV V PRAZE | Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9 – Hrdlořezy

Slavnostní vyřazení maturantů 2024 sekce Sokolov

V pátek dne 7. června 2024 proběhlo v Městském domě kultury Sokolov slavnostní vyřazení úspěšných maturantů naší školy. Významnost celé akce podtrhla účast čestných hostů, včetně náměstka policejního prezidenta pro lidské zdroje, informační a komunikační technologie a inovace brig. gen. JUDr. Davida Fulky, MBA, poslankyně Poslanecké sněmovny České republiky Mgr. Jany Mračkové Vildumetzové, ředitele Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje plk. Mgr. Michala Šavrni, starosty města Sokolov Mgr. Petra Kubise a zástupců zřizovatele školy z Ministerstva vnitra České republiky.

Čerství maturanti převzali odznak absolventa školy a maturitní vysvědčení z rukou paní ředitelky plk. Mgr. Ivany Ježkové, MBA a třídních učitelek. Dva vybraní absolventi následně přijali od zástupce ředitele pro střední policejní vzdělávání Sokolov plk. Ing. Martina Čecha mimořádný dar udělený Sdružením rodičů a přátel školy. Všichni přítomní maturanti dále obdrželi prezenty od Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra prostřednictvím vedoucí obchodně organizačního oddělení pro oblast Západní Čechy Ing. Šárky Štosové.

Celá událost se nesla ve velmi milé a přátelské náladě a nechybělo také kulturní vystoupení dvou vybraných žákyň z třídy 3. D Denisy Vachalcové a Karolíny Ryškové, které na tuto akci společně nacvičily skladbu pro saxofon a elektrickou kytaru s názvem Hallelujah od legendárního kanadského hudebníka a básníka Leonarda Cohena.

Našim úspěšným maturantům přejeme mnoho úspěchů do dalších let!

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Zpracovala:

Ing. Kateřina Jurcsiková

 

Pro více fotografií klikněte ZDE

photo collage.png

VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA MV V PRAZE

Pod Táborem 102/5
Praha 9 – Hrdlořezy

Loc: 50°5′24″N, 14°30′44″E

PODPORUJÍ NÁS

Logo skps prahalogo skp verze 1

SEKCE STŘEDNÍHO POLICEJNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ SOKOLOV

Komenského 759
356 01 Sokolov

Loc: 50°17.83429'N, 12°63.90087'E

VÝCVIKOVÉ A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO KRYŠTOFOVY HAMRY

Kryštofovy Hamry č.p. 15
okres Chomutov

Loc: 50°30′11″N, 13°08′08″E

INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY