• VPŠ A SPŠ MV V PRAZE | Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9 – Hrdlořezy

Evropská jazyková cena Label pro rok 2020 už má nový domov v naší škole

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Dům zahraniční spolupráce každý rok uděluje Evropskou jazykovou cenu Label za výjimečné aktivity v oblasti jazykového vzdělávání.

Máme obrovskou radost z toho, že jedním z oceněných je v letošním roce projekt naší školy „Výuka českého jazyka pro zemské a spolkové policisty ze SRN“, který od roku 2009 realizuje oddělení německého jazyka a ostatních jazyků Centra jazykového a dalšího vzdělávání.

Slavnostní předávání cen proběhlo dne 24. září 2020 v Zrcadlovém sále MŠMT. Zástupcům vítězných projektů předali ocenění Mgr. et Mgr. Dana Prudíková, Ph.D., náměstkyně ministra školství pro řízení sekce legislativy a mezinárodních vztahů, PhDr. Karel Kovář, Ph.D., náměstek ministra školství pro řízení sekce vzdělávání, sportu a mládeže, a Ing. Dana Petrova, ředitelka Domu zahraniční spolupráce.

Slavnostního ceremoniálu se za naši školu zúčastnili a ocenění převzali PhDr. Jaroslav Šaroch, Ph.D., zástupce ředitele pro jazykové a další vzdělávání, a Mgr. Gabriela Trojánková, vedoucí oddělení německého jazyka a ostatních jazyků.

Velmi děkujeme kolegyním z německé sekce oddělení německého jazyka a ostatních jazyků, které český jazyk pro cizince vyučují, za skvěle odváděnou práci a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich další pedagogické činnosti.

 

Odkaz na článek na webu MŠMT zde

 

VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA MV V PRAZE

Pod Táborem 102/5
Praha 9 – Hrdlořezy

Loc: 50°5′24″N, 14°30′44″E

PODPORUJÍ NÁS

Logo skps prahalogo skp verze 1

SEKCE STŘEDNÍHO POLICEJNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ SOKOLOV

Komenského 759
356 01 Sokolov

Loc: 50°17.83429'N, 12°63.90087'E

VÝCVIKOVÉ A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO KRYŠTOFOVY HAMRY

Kryštofovy Hamry č.p. 15
okres Chomutov

Loc: 50°30′11″N, 13°08′08″E

INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY