• VPŠ A SPŠ MV V PRAZE | Pod Táborem 102/5, 190 24 Praha 9 – Hrdlořezy

Referent pro oblast veřejných zakázek

Vyšší policejní škola a Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze hledá na plný úvazek :

Samostatného referenta pro oblast veřejných zakázek

Orientační náplň práce:

  • vedení průběžné administrativní evidence zpracovávaných veřejných zakázek v rámci oddělení v písemné i elektronické podobě včetně uzavření spisu a konečné archivace
  • příprava podkladů pro zadávací řízení veřejných zakázek převážně malého rozsahu
  • organizace a sledování průběhu zadávacích řízení a účast v hodnotících komisích
  • řízení veškeré administrativní činnosti a zajištění vedení zadané agendy
  • podíl na tvorbě interních předpisů k zadávání veřejných zakázek

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů a souvisejících právních předpisů
  • znalost MS Office (Word, Excel)
  • samostatnost, pečlivost, odpovědnost, flexibilitu
  • zkušenosti s některým elektronickým spisovým systémem jsou vítány;
  • předchozí praxe v oblasti veřejných zakázek je výhodou, nikoliv podmínkou;
  • předchozí praxe s prací v elektronickém nástroji NEN nebo jiném relevantním elektronickém tržišti je výhodou;
  • vhodné i pro studenty vyšších ročníků VŠ právního či ekonomického zaměření, čerstvé absolventy nebo zaměstnance s praxí, případně na rodičovské dovolené;
  • práce primárně na plný pracovní úvazek, lze však přechodně dohodnout i úvazek kratší či jiné individuální rozvržení pracovní doby.

Nabízíme:

  • PT 10
  • v případě oboustranné spokojenosti prodloužení PP na dobu neurčitou
  • po zkušební době možnost osobního příplatku
  • perspektivní a stabilní pracovní příležitost ve státní rozpočtové organizaci
  • možnost dalšího profesního růstu a podporu ve vzdělávání v oblasti veřejných zakázek
  • tým zkušených spolupracovníků
  • dovolenou 5 týdnů, 4 dny indispozičního volna a další zaměstnanecké benefity
  • možnost ubytování v areálu školy parkování v areálu školy
  • dotované stravování ve školní jídelně

Nástup : 1.1.2024

Kontakt:

  • Ing. Miloslav Němec, vedoucí oddělení veřejných zakázek a investic
  • telefon: 234 145 602
  • Jitka Lorenzová, personalistka 234 145 282

VYŠŠÍ POLICEJNÍ ŠKOLA A STŘEDNÍ POLICEJNÍ ŠKOLA MV V PRAZE

Pod Táborem 102/5
Praha 9 – Hrdlořezy

Loc: 50°5′24″N, 14°30′44″E

PODPORUJÍ NÁS

Logo skps prahalogo skp verze 1

SEKCE STŘEDNÍHO POLICEJNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ SOKOLOV

Komenského 759
356 01 Sokolov

Loc: 50°17.83429'N, 12°63.90087'E

VÝCVIKOVÉ A VZDĚLÁVACÍ STŘEDISKO KRYŠTOFOVY HAMRY

Kryštofovy Hamry č.p. 15
okres Chomutov

Loc: 50°30′11″N, 13°08′08″E

INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY